Benedenwoning Oppenheimstraat 49 Groningen

Oppenheimstraat 49, 9714 EN Groningen

64 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 1 slaapkamers Label D

Oppenheimstraat 49 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oppenheimstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oppenheimstraat 49

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.08 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Groningen

6025 Inwoners
4110 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3325 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Professorenbuurt
29% Koopwoningen
11.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oppenheimstraat 49

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Oppenheimstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Oppenheimstraat 49?

De prijsindicatie voor Oppenheimstraat 49 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Professorenbuurt is €266.000. Dat komt neer op circa €4.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oppenheimstraat 49 zich tot de wijk Professorenbuurt?

Oppenheimstraat 49 is een benedenwoning van 64 m² in de wijk Professorenbuurt. De buurt telt 3.325 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oppenheimstraat 49?

Oppenheimstraat 49 is een benedenwoning in Professorenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oppenheimstraat 49 vergeleken met de buurt?

Oppenheimstraat 49 heeft 64 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Professorenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oppenheimstraat 49 en wat betekent dat?

Oppenheimstraat 49 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oppenheimstraat 49?

Oppenheimstraat 49 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Professorenbuurt?

De wijk Professorenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Professorenbuurt?

Vanuit Oppenheimstraat 49 in Professorenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.