Streetview Hoendiep Noordzijde 25 Grijpskerk

Hoendiep Noordzijde 25, 9843 TG Grijpskerk

215 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Hoendiep Noordzijde 25 is een woonhuis in Grijpskerk, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 1045 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
1045 m²
Inhoud
949 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hoendiep Noordzijde 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoendiep Noordzijde 25

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grijpskerk

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

22.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

22 km

Buurtinformatie in Grijpskerk

460 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
175 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Grijpskerk
87% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Hoendiep Noordzijde 25

Vergelijkbare woningen in Grijpskerk

Veelgestelde vragen over Hoendiep Noordzijde 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoendiep Noordzijde 25?

De prijsindicatie voor Hoendiep Noordzijde 25 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Grijpskerk is €365.000. Dat komt neer op circa €1.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoendiep Noordzijde 25 zich tot de wijk Verspreide huizen Grijpskerk?

Hoendiep Noordzijde 25 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Verspreide huizen Grijpskerk. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoendiep Noordzijde 25?

Hoendiep Noordzijde 25 is een woonhuis in Verspreide huizen Grijpskerk, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoendiep Noordzijde 25 vergeleken met de buurt?

Hoendiep Noordzijde 25 heeft 215 m² woonoppervlakte en 949 m³ inhoud. Het perceel is 1045 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Verspreide huizen Grijpskerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoendiep Noordzijde 25 en wat betekent dat?

Hoendiep Noordzijde 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-05-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoendiep Noordzijde 25?

Hoendiep Noordzijde 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Grijpskerk?

De wijk Verspreide huizen Grijpskerk in Grijpskerk (Groningen) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.