Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1842
- Woonoppervlakte
- 325 m²
Eefdese Enkweg 2 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1842. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €798.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eefdese Enkweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
5.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gorssel is €798.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEefdese Enkweg 2 is een woonhuis van 325 m² in de wijk Verspreide huizen Gorssel. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².
Eefdese Enkweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Gorssel, gebouwd in 1842 (184 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Eefdese Enkweg 2 heeft 325 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €798.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €798.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Eefdese Enkweg 2 in Verspreide huizen Gorssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eefdese Enkweg 2: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Gorssel: restaurant (0.9 km), cafe (5.8 km).
Een woningrapport voor Eefdese Enkweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Gorssel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1842, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.