Eengezinswoning, tussenwoning Johanna van Gulikstraat 21 Gorinchem

Johanna van Gulikstraat 21, 4205 GD Gorinchem

126 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Johanna van Gulikstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gorinchem, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Johanna van Gulikstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna van Gulikstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.9%
CO₂-emissie
23.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johanna van Gulikstraat 21

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Johanna van Gulikstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna van Gulikstraat 21?

De prijsindicatie voor Johanna van Gulikstraat 21 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €2.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna van Gulikstraat 21 zich tot de wijk Haarwijk West?

Johanna van Gulikstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna van Gulikstraat 21?

Johanna van Gulikstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarwijk West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johanna van Gulikstraat 21 vergeleken met de buurt?

Johanna van Gulikstraat 21 heeft 126 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna van Gulikstraat 21 en wat betekent dat?

Johanna van Gulikstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna van Gulikstraat 21?

Johanna van Gulikstraat 21 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.