Eengezinswoning, vrijstaande woning Grote Haarsekade 75 Gorinchem

Grote Haarsekade 75, 4205 VK Gorinchem

108 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Grote Haarsekade 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Gorinchem, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 490 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
490 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Mansarde dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Grote Haarsekade 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Haarsekade 75

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
235.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
43.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Haarsekade 75

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Grote Haarsekade 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Haarsekade 75?

De prijsindicatie voor Grote Haarsekade 75 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €2.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Haarsekade 75 zich tot de wijk Haarwijk West?

Grote Haarsekade 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 108 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Haarsekade 75?

Grote Haarsekade 75 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Haarwijk West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grote Haarsekade 75 vergeleken met de buurt?

Grote Haarsekade 75 heeft 108 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Haarsekade 75 en wat betekent dat?

Grote Haarsekade 75 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 43.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Haarsekade 75?

Grote Haarsekade 75 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?