Streetview Guido Gezellelaan 198 Goirle

Guido Gezellelaan 198, 5051 ME Goirle

166 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Guido Gezellelaan 198 is een woonhuis in Goirle, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 429 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
429 m²
Inhoud
616 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellelaan 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellelaan 198

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Goirle

1885 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
811 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde De Groote Akkers
72% Koopwoningen
5.304 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellelaan 198

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Guido Gezellelaan 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellelaan 198?

De gemiddelde woningwaarde in De Groote Akkers is €392.000. Dat komt neer op circa €2.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellelaan 198 zich tot de wijk De Groote Akkers?

Guido Gezellelaan 198 is een woonhuis van 166 m² in de wijk De Groote Akkers. De buurt telt 811 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.304 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellelaan 198?

Guido Gezellelaan 198 is een woonhuis in De Groote Akkers, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Guido Gezellelaan 198 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellelaan 198 heeft 166 m² woonoppervlakte en 616 m³ inhoud. Het perceel is 429 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Groote Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellelaan 198 en wat betekent dat?

Guido Gezellelaan 198 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellelaan 198?

Guido Gezellelaan 198 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Groote Akkers?

De wijk De Groote Akkers in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Groote Akkers?

Vanuit Guido Gezellelaan 198 in De Groote Akkers bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.