2-onder-1-kapwoning Guido Gezellelaan 157 Goirle

Guido Gezellelaan 157, 5051 MJ Goirle

152 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Guido Gezellelaan 157 is een 2-onder-1-kapwoning in Goirle, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 212 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking, kunststof en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellelaan 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellelaan 157

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.6%
CO₂-emissie
20.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Goirle

1885 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
811 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde De Groote Akkers
72% Koopwoningen
5.304 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guido Gezellelaan 157

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Guido Gezellelaan 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellelaan 157?

De prijsindicatie voor Guido Gezellelaan 157 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in De Groote Akkers is €392.000. Dat komt neer op circa €2.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellelaan 157 zich tot de wijk De Groote Akkers?

Guido Gezellelaan 157 is een 2-onder-1-kapwoning van 152 m² in de wijk De Groote Akkers. De buurt telt 811 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.304 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellelaan 157?

Guido Gezellelaan 157 is een 2-onder-1-kapwoning in De Groote Akkers, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Guido Gezellelaan 157 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellelaan 157 heeft 152 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Groote Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellelaan 157 en wat betekent dat?

Guido Gezellelaan 157 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellelaan 157?

Guido Gezellelaan 157 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in De Groote Akkers?

De wijk De Groote Akkers in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Groote Akkers?