Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1800
- Woonoppervlakte
- 349 m²
- Perceeloppervlakte
- 2200 m²
- Inhoud
- 1898 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Op de Kamp 11 is een vrijstaande woning in Eys, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 349 m² en een perceel van 2200 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Op de Kamp 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
3,7 kmHuisarts
3,6 kmTreinstation
7,2 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
5,1 kmApotheek
3,8 kmZiekenhuis
6,8 kmRestaurant
0,6 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
3,2 kmBioscoop
7,4 kmOp de Kamp 11 ligt in de buurt Eys-Overeys in Eys. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.375 inwoners en 661 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 3,6 km tot een huisarts.
Simpelveld · 2.3 km afstand
Bekijk woning
Bocholtz · 4.1 km afstand
Bekijk woning
Bocholtz · 4.6 km afstand
Bekijk woning
Gulpen · 4.0 km afstand
Bekijk woning
Simpelveld · 3.2 km afstand
Bekijk woning
Simpelveld · 3.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Eys-Overeys €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOp de Kamp 11 is een vrijstaande woning van 349 m² in de CBS-buurt Eys-Overeys. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 661 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.098 inwoners per km².
Op de Kamp 11 is een vrijstaande woning in Eys-Overeys, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Op de Kamp 11 heeft 349 m² woonoppervlakte en 1898 m³ inhoud. Het perceel is 2200 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Eys-Overeys €368.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Eys-Overeys in Eys (Limburg) 1.375 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Eys-Overeys in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 3,6 km tot een huisarts, 7,2 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Eys-Overeys in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,8 km tot een ziekenhuis, 3,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 5,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Eys-Overeys in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Op de Kamp 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Eys-Overeys. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1800, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Eys presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.