Straatbeeld van Vaartweg 72 in Espel

Vaartweg 72, 8311 AA Espel

209 m² Bouwjaar 1976 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Vaartweg 72 is een vrijstaande woning in Espel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 590 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
812 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vaartweg 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vaartweg 72

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Espel-bedrijventerrein

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,9 km
Dagelijks

Supermarkt

5,3 km
Gezondheid

Huisarts

5,9 km
Vervoer

Treinstation

28,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,2 km
Gezondheid

Apotheek

7,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,8 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

7,7 km
Cultuur

Bibliotheek

8,4 km
Cultuur

Bioscoop

31 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Espel-bedrijventerrein

Vaartweg 72 ligt in de buurt Espel-bedrijventerrein in Espel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 15 inwoners en 7 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 403.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 5,9 km tot een huisarts.

15 Inwoners
5 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
7 Woningvoorraad
€403.000 Gem. WOZ-waarde Espel-bedrijventerrein
77% Koopwoningen
161 Inwoners per km²

Locatie van Vaartweg 72

Officiële bekendmakingen rond Vaartweg 72

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementenvergunning · 47 meter

Vaartweg 70, 8311AA Espel: het organiseren van dorpsfeest Lustrum Espel van 30 mei tot en met 7 juni 2026.

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere vergunning · 74 meter

autocrossterrein De Bun perceel (NOP00) EZ 737 te Espel: ontheffing voor open vuur ten behoeve van carbidschieten op 31 december 2025.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Espel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Espel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Vaartweg 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Vaartweg 72?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein €403.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vaartweg 72 zich tot de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein?

Vaartweg 72 is een vrijstaande woning van 209 m² in de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 7 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vaartweg 72?

Vaartweg 72 is een vrijstaande woning in Espel-bedrijventerrein, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vaartweg 72 vergeleken met de buurt?

Vaartweg 72 heeft 209 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein €403.000.

Wat is het energielabel van Vaartweg 72 en wat betekent dat?

Vaartweg 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Espel-bedrijventerrein?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein in Espel (Flevoland) 15 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €403.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,3 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 5,9 km tot een huisarts, 28,7 km tot een treinstation, 0,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 7,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 7,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 7,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Vaartweg 72?

Een woningrapport voor Vaartweg 72 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Espel-bedrijventerrein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Espel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars