Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Vaartweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Espel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 380 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
688 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 569.500
Laatst bekende transactie
Periode 2007 tot 2010
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Vrij uitzicht
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Espel-woonkern
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,6 kmDagelijks
Supermarkt
5,1 kmGezondheid
Huisarts
5,7 kmVervoer
Treinstation
29,5 kmVervoer
Snelweg oprit
0,4 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
8 kmGezondheid
Apotheek
7,8 kmGezondheid
Ziekenhuis
8,6 kmHoreca
Restaurant
0,4 kmHoreca
Café
8,5 kmCultuur
Bibliotheek
9 kmCultuur
Bioscoop
31,7 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Espel-woonkern
Vaartweg 21 ligt in de buurt Espel-woonkern in Espel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.060 inwoners en 425 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 76% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 313.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 5,7 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Espel.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Vaartweg 21
Wat is de geschatte woningwaarde van Vaartweg 21?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-woonkern €313.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Vaartweg 21 zich tot de CBS-buurt Espel-woonkern?
Vaartweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de CBS-buurt Espel-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.571 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Vaartweg 21?
Vaartweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Espel-woonkern, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoe groot is Vaartweg 21 vergeleken met de buurt?
Vaartweg 21 heeft 161 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-woonkern €313.000.
Wat is het energielabel van Vaartweg 21 en wat betekent dat?
Vaartweg 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-08-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.70 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Vaartweg 21?
Vaartweg 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
Hoe is de woningmarkt in Espel-woonkern?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Espel-woonkern in Espel (Flevoland) 1.060 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €313.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Espel-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 5,7 km tot een huisarts, 29,5 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Espel-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 7,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 8 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Espel-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 8,5 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Vaartweg 21?
Vaartweg 21 is verkocht in de periode 2007 tot 2010. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-woonkern €313.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Een woningrapport voor Vaartweg 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Espel-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.