woonboerderij Enterveenweg 7 Enter

Enterveenweg 7, 7468 PA Enter

282 m² Bouwjaar 1937 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Enterveenweg 7 is een woonboerderij in Enter, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m², een perceel van 4330 m² en 9 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonboerderij
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
282 m²
Perceeloppervlakte
4330 m²
Inhoud
1022 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Enterveenweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Enterveenweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.21 kWh/m²
CO₂-emissie
39.45 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,5 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,4 km
Gezondheid

Apotheek

1,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,2 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

1,6 km
Cultuur

Bibliotheek

1,7 km
Cultuur

Bioscoop

12,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen

Enterveenweg 7 ligt in de buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in Enter. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 385 inwoners en 118 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 601.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

385 Inwoners
135 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€601.000 Gem. WOZ-waarde Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen
81% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Enterveenweg 7

Provincie
Overijssel
Gemeente
Wierden
Buurt
Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen
Postcode
7468 PA
Netnummer
0547

Vergelijkbare woningen in Enter

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enter. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Enterveenweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Enterveenweg 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Enterveenweg 7 zich tot de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

Enterveenweg 7 is een woonboerderij van 282 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 118 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Enterveenweg 7?

Enterveenweg 7 is een woonboerderij in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Enterveenweg 7 vergeleken met de buurt?

Enterveenweg 7 heeft 282 m² woonoppervlakte en 1022 m³ inhoud. Het perceel is 4330 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000.

Wat is het energielabel van Enterveenweg 7 en wat betekent dat?

Enterveenweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Enterveenweg 7?

Enterveenweg 7 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in Enter (Overijssel) 385 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €601.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 4 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een ziekenhuis, 1,7 km tot een apotheek, 1,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Enterveenweg 7?

Enterveenweg 7 is verkocht in de periode 2014 tot 2017. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Enterveenweg 7?

Een woningrapport voor Enterveenweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enter presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars