Streetview Oude Haaksbergerdijk 2 Enschede

Oude Haaksbergerdijk 2, 7546 PZ Enschede

362 m² Bouwjaar 2011 Label A

Oude Haaksbergerdijk 2 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
362 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oude Haaksbergerdijk 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Haaksbergerdijk 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Oude Haaksbergerdijk 2

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oude Haaksbergerdijk 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Haaksbergerdijk 2?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €1.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Haaksbergerdijk 2 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Oude Haaksbergerdijk 2 is een woonhuis van 362 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Haaksbergerdijk 2?

Oude Haaksbergerdijk 2 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oude Haaksbergerdijk 2 vergeleken met de buurt?

Oude Haaksbergerdijk 2 heeft 362 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Haaksbergerdijk 2 en wat betekent dat?

Oude Haaksbergerdijk 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Oude Haaksbergerdijk 2 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?