Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 268 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
Usselerrietweg 112 A is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 735 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Usselerrietweg 112 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €2.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUsselerrietweg 112 A is een woonhuis van 268 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².
Usselerrietweg 112 A is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Usselerrietweg 112 A heeft 268 m² woonoppervlakte. Het perceel is 735 m². In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Usselerrietweg 112 A heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Usselerrietweg 112 A in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Usselerrietweg 112 A: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Buurtschap Broekheurne: restaurant (2.3 km), cafe (3 km).