Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Welhuishoek 11 Enschede

Welhuishoek 11, 7546 GR Enschede

182 m² Bouwjaar 1985 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Welhuishoek 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 262 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Welhuishoek 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Welhuishoek 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
0.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
99.4%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Enschede

3745 Inwoners
1560 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1530 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Helmerhoek-Zuid
71% Koopwoningen
7.496 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Welhuishoek 11

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Welhuishoek 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Welhuishoek 11?

De prijsindicatie voor Welhuishoek 11 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmerhoek-Zuid is €299.000. Dat komt neer op circa €1.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Welhuishoek 11 zich tot de wijk Helmerhoek-Zuid?

Welhuishoek 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 182 m² in de wijk Helmerhoek-Zuid. De buurt telt 1.530 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Welhuishoek 11?

Welhuishoek 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Helmerhoek-Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Welhuishoek 11 vergeleken met de buurt?

Welhuishoek 11 heeft 182 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Helmerhoek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Welhuishoek 11 en wat betekent dat?

Welhuishoek 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Welhuishoek 11?

Welhuishoek 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helmerhoek-Zuid?

De wijk Helmerhoek-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Zuid?

Vanuit Welhuishoek 11 in Helmerhoek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3.6 km.