Streetview Nijmansbos 18 Enschede

Nijmansbos 18, 7543 GJ Enschede

137 m² Bouwjaar 1998

Nijmansbos 18 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 222 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
222 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nijmansbos 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1465 Inwoners
545 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Ruwenbos
87% Koopwoningen
3.009 Inwoners per km²

Locatie van Nijmansbos 18

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Nijmansbos 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijmansbos 18?

De gemiddelde woningwaarde in Ruwenbos is €423.000. Dat komt neer op circa €3.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijmansbos 18 zich tot de wijk Ruwenbos?

Nijmansbos 18 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Ruwenbos. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.009 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijmansbos 18?

Nijmansbos 18 is een woonhuis in Ruwenbos, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nijmansbos 18 vergeleken met de buurt?

Nijmansbos 18 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 222 m². In Ruwenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ruwenbos?

De wijk Ruwenbos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruwenbos?

Vanuit Nijmansbos 18 in Ruwenbos bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ruwenbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nijmansbos 18: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ruwenbos?

Recreatie nabij Ruwenbos: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nijmansbos 18?

Een woningrapport voor Nijmansbos 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ruwenbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.