Tussenwoning Tuinbouwstraat 19 Enschede

Tuinbouwstraat 19, 7545 EL Enschede

110 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Tuinbouwstraat 19 is een tussenwoning in Enschede, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 129 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tuinbouwstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuinbouwstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
46.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
9.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.9%
CO₂-emissie
2.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Enschede

4620 Inwoners
2520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Stevenfenne
38% Koopwoningen
8.003 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tuinbouwstraat 19

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Tuinbouwstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuinbouwstraat 19?

De prijsindicatie voor Tuinbouwstraat 19 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Dat komt neer op circa €1.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuinbouwstraat 19 zich tot de wijk Stevenfenne?

Tuinbouwstraat 19 is een tussenwoning van 110 m² in de wijk Stevenfenne. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuinbouwstraat 19?

Tuinbouwstraat 19 is een tussenwoning in Stevenfenne, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tuinbouwstraat 19 vergeleken met de buurt?

Tuinbouwstraat 19 heeft 110 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Stevenfenne ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuinbouwstraat 19 en wat betekent dat?

Tuinbouwstraat 19 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tuinbouwstraat 19?

Tuinbouwstraat 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

De wijk Stevenfenne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Vanuit Tuinbouwstraat 19 in Stevenfenne bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tuinbouwstraat 19: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stevenfenne?

Recreatie nabij Stevenfenne: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Tuinbouwstraat 19?

Tuinbouwstraat 19 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €370.000 tot €420.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Tuinbouwstraat 19?

Een woningrapport voor Tuinbouwstraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stevenfenne. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen