Streetview Horsterhof 11 Enschede

Horsterhof 11, 7542 NC Enschede

233 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Horsterhof 11 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 1140 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
1140 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Horsterhof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Horsterhof 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Enschede

4600 Inwoners
2155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2002 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden-Zuid
46% Koopwoningen
5.489 Inwoners per km²

Locatie van Horsterhof 11

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Horsterhof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Horsterhof 11?

De prijsindicatie voor Horsterhof 11 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden-Zuid is €224.000. Dat komt neer op circa €961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horsterhof 11 zich tot de wijk Stroinkslanden-Zuid?

Horsterhof 11 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Stroinkslanden-Zuid. De buurt telt 2.002 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horsterhof 11?

Horsterhof 11 is een woonhuis in Stroinkslanden-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Horsterhof 11 vergeleken met de buurt?

Horsterhof 11 heeft 233 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 1140 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Stroinkslanden-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Horsterhof 11 en wat betekent dat?

Horsterhof 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Horsterhof 11?

Horsterhof 11 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden-Zuid?

De wijk Stroinkslanden-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stroinkslanden-Zuid?

Vanuit Horsterhof 11 in Stroinkslanden-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2 km.