Landhuis, vrijstaande woning Allemansveldweg 185 Enschede

Allemansveldweg 185, 7536 PE Enschede

276 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Allemansveldweg 185 is een landhuis, vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m², een perceel van 6820 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
6820 m²
Inhoud
1365 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.225.000 tot €1.475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Allemansveldweg 185

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Allemansveldweg 185

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
40.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage, inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Allemansveldweg 185

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Allemansveldweg 185

Wat is de geschatte woningwaarde van Allemansveldweg 185?

De prijsindicatie voor Allemansveldweg 185 ligt rond €1.225.000 tot €1.475.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €2.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Allemansveldweg 185 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Allemansveldweg 185 is een landhuis, vrijstaande woning van 276 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Allemansveldweg 185?

Allemansveldweg 185 is een landhuis, vrijstaande woning in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Allemansveldweg 185 vergeleken met de buurt?

Allemansveldweg 185 heeft 276 m² woonoppervlakte en 1365 m³ inhoud. Het perceel is 6820 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Allemansveldweg 185 en wat betekent dat?

Allemansveldweg 185 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Allemansveldweg 185?

Allemansveldweg 185 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?