Streetview Roodmolenweg 130 Enschede

Roodmolenweg 130, 7536 PH Enschede

337 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 2 slaapkamers Label A+

Roodmolenweg 130 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m², een perceel van 82887 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
337 m²
Perceeloppervlakte
82887 m²
Inhoud
2662 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Roodmolenweg 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roodmolenweg 130

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
103.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
82.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57%
CO₂-emissie
19.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Roodmolenweg 130

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Roodmolenweg 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Roodmolenweg 130?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €1.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roodmolenweg 130 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Roodmolenweg 130 is een woonhuis van 337 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roodmolenweg 130?

Roodmolenweg 130 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Roodmolenweg 130 vergeleken met de buurt?

Roodmolenweg 130 heeft 337 m² woonoppervlakte en 2662 m³ inhoud. Het perceel is 82887 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roodmolenweg 130 en wat betekent dat?

Roodmolenweg 130 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roodmolenweg 130?

Roodmolenweg 130 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Roodmolenweg 130 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.