2-onder-1-kapwoning Hölterhofweg 222 Enschede

Hölterhofweg 222, 7534 PT Enschede

190 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Hölterhofweg 222 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 529 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
529 m²
Inhoud
963 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hölterhofweg 222

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hölterhofweg 222

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
76.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.8%
CO₂-emissie
17.45 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (200.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hölterhofweg 222

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hölterhofweg 222

Wat is de geschatte woningwaarde van Hölterhofweg 222?

De prijsindicatie voor Hölterhofweg 222 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €2.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hölterhofweg 222 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Hölterhofweg 222 is een 2-onder-1-kapwoning van 190 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hölterhofweg 222?

Hölterhofweg 222 is een 2-onder-1-kapwoning in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hölterhofweg 222 vergeleken met de buurt?

Hölterhofweg 222 heeft 190 m² woonoppervlakte en 963 m³ inhoud. Het perceel is 529 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hölterhofweg 222 en wat betekent dat?

Hölterhofweg 222 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hölterhofweg 222?

Hölterhofweg 222 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Hölterhofweg 222 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.