Streetview Gronausevoetpad 129 Enschede

Gronausevoetpad 129, 7533 VE Enschede

126 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gronausevoetpad 129 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 454 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
454 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gronausevoetpad 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gronausevoetpad 129

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4830 Inwoners
2540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.537 Inwoners per km²

Locatie van Gronausevoetpad 129

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Gronausevoetpad 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Gronausevoetpad 129?

De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gronausevoetpad 129 zich tot de wijk Velve-Lindenhof?

Gronausevoetpad 129 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gronausevoetpad 129?

Gronausevoetpad 129 is een woonhuis in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gronausevoetpad 129 vergeleken met de buurt?

Gronausevoetpad 129 heeft 126 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 454 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gronausevoetpad 129 en wat betekent dat?

Gronausevoetpad 129 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gronausevoetpad 129?

Gronausevoetpad 129 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?

Vanuit Gronausevoetpad 129 in Velve-Lindenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.