Bovenwoning Gronausestraat 206 Enschede

Gronausestraat 206, 7533 BT Enschede

79 m² Bouwjaar 1966 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Gronausestraat 206 is een bovenwoning in Enschede, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gronausestraat 206

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gronausestraat 206

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
135.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

1250 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Wooldrik
87% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gronausestraat 206

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Gronausestraat 206

Wat is de geschatte woningwaarde van Gronausestraat 206?

De prijsindicatie voor Gronausestraat 206 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €5.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gronausestraat 206 zich tot de wijk Wooldrik?

Gronausestraat 206 is een bovenwoning van 79 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gronausestraat 206?

Gronausestraat 206 is een bovenwoning in Wooldrik, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gronausestraat 206 vergeleken met de buurt?

Gronausestraat 206 heeft 79 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gronausestraat 206 en wat betekent dat?

Gronausestraat 206 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gronausestraat 206?

Gronausestraat 206 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Wooldrik?

De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Vanuit Gronausestraat 206 in Wooldrik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.