Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Inhoud
- 180 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €200.000 tot €250.000
- Daktype
- Zadeldak
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
Van Musschenbroekstraat 60 1 is een portiekflat in Enschede, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Musschenbroekstraat 60 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.3 kmHier aan de Van Musschenbroekstraat kan het feest beginnen! Dit 3-kamer appartement is dé kans om je eigen plek te creëren.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Musschenbroekstraat 60 1 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €4.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Musschenbroekstraat 60 1 is een portiekflat van 62 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².
Van Musschenbroekstraat 60 1 is een portiekflat in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Musschenbroekstraat 60 1 heeft 62 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Musschenbroekstraat 60 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Musschenbroekstraat 60 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Musschenbroekstraat 60 1 in Velve-Lindenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.