2-onder-1-kapwoning Bultsweg 14 Enschede

Bultsweg 14, 7532 XH Enschede

150 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Bultsweg 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 441 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
441 m²
Inhoud
679 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bultsweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bultsweg 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (264.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bultsweg 14

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bultsweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Bultsweg 14?

De prijsindicatie voor Bultsweg 14 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €1.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bultsweg 14 zich tot de wijk Glanerveld?

Bultsweg 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 150 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bultsweg 14?

Bultsweg 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Glanerveld, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bultsweg 14 vergeleken met de buurt?

Bultsweg 14 heeft 150 m² woonoppervlakte en 679 m³ inhoud. Het perceel is 441 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bultsweg 14 en wat betekent dat?

Bultsweg 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bultsweg 14?

Bultsweg 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 264 m².

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Bultsweg 14 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bultsweg 14: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Glanerveld?

Recreatie nabij Glanerveld: restaurant (1.2 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bultsweg 14?

De prijsindicatie ligt rond €160.000 tot €185.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Bultsweg 14?

Een woningrapport voor Bultsweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glanerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen