Vrijstaande woning Bultsweg 15 Enschede

Bultsweg 15, 7532 XA Enschede

124 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Bultsweg 15 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 478 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
478 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bultsweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bultsweg 15

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (240.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bultsweg 15

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bultsweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bultsweg 15?

De prijsindicatie voor Bultsweg 15 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €2.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bultsweg 15 zich tot de wijk Glanerveld?

Bultsweg 15 is een vrijstaande woning van 124 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bultsweg 15?

Bultsweg 15 is een vrijstaande woning in Glanerveld, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bultsweg 15 vergeleken met de buurt?

Bultsweg 15 heeft 124 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 478 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bultsweg 15 en wat betekent dat?

Bultsweg 15 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Bultsweg 15?

Bultsweg 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 240 m².

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Bultsweg 15 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?