Streetview Glanerveldweg 168 Enschede

Glanerveldweg 168, 7532 RS Enschede

163 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Glanerveldweg 168 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 710 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
710 m²
Inhoud
658 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Glanerveldweg 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glanerveldweg 168

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Locatie van Glanerveldweg 168

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Glanerveldweg 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Glanerveldweg 168?

De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glanerveldweg 168 zich tot de wijk Glanerveld?

Glanerveldweg 168 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glanerveldweg 168?

Glanerveldweg 168 is een woonhuis in Glanerveld, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Glanerveldweg 168 vergeleken met de buurt?

Glanerveldweg 168 heeft 163 m² woonoppervlakte en 658 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glanerveldweg 168 en wat betekent dat?

Glanerveldweg 168 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Glanerveldweg 168?

Glanerveldweg 168 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Glanerveldweg 168 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.