Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Livingstonestraat 32 Enschede

Livingstonestraat 32, 7532 CJ Enschede

115 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Livingstonestraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 280 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Livingstonestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Livingstonestraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (122.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2965 Inwoners
1355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1458 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Bentveld-Bultserve
59% Koopwoningen
3.287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Livingstonestraat 32

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Livingstonestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Livingstonestraat 32?

De prijsindicatie voor Livingstonestraat 32 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Bentveld-Bultserve is €268.000. Dat komt neer op circa €2.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Livingstonestraat 32 zich tot de wijk Bentveld-Bultserve?

Livingstonestraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Bentveld-Bultserve. De buurt telt 1.458 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Livingstonestraat 32?

Livingstonestraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bentveld-Bultserve, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Livingstonestraat 32 vergeleken met de buurt?

Livingstonestraat 32 heeft 115 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bentveld-Bultserve ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Livingstonestraat 32 en wat betekent dat?

Livingstonestraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Livingstonestraat 32?

Livingstonestraat 32 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 122 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bentveld-Bultserve?

De wijk Bentveld-Bultserve in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bentveld-Bultserve?