2-onder-1-kapwoning Lonnekerweg 118 Enschede

Lonnekerweg 118, 7532 RN Enschede

131 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Lonnekerweg 118 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 197 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lonnekerweg 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lonnekerweg 118

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas en HR-glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lonnekerweg 118

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Lonnekerweg 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonnekerweg 118?

De prijsindicatie voor Lonnekerweg 118 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €2.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonnekerweg 118 zich tot de wijk Glanerveld?

Lonnekerweg 118 is een 2-onder-1-kapwoning van 131 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonnekerweg 118?

Lonnekerweg 118 is een 2-onder-1-kapwoning in Glanerveld, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lonnekerweg 118 vergeleken met de buurt?

Lonnekerweg 118 heeft 131 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lonnekerweg 118 en wat betekent dat?

Lonnekerweg 118 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lonnekerweg 118?

Lonnekerweg 118 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Lonnekerweg 118 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lonnekerweg 118: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Glanerveld?

Recreatie nabij Glanerveld: restaurant (1.2 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Lonnekerweg 118?

De prijsindicatie ligt rond €315.000 tot €365.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Lonnekerweg 118?

Een woningrapport voor Lonnekerweg 118 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glanerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen