Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
- Inhoud
- 490 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Livingstonestraat 43 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 590 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Livingstonestraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Livingstonestraat 43 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Bentveld-Bultserve is €268.000. Dat komt neer op circa €1.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLivingstonestraat 43 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Bentveld-Bultserve. De buurt telt 1.458 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.287 inwoners per km².
Livingstonestraat 43 is een woonhuis in Bentveld-Bultserve, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Livingstonestraat 43 heeft 174 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bentveld-Bultserve ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Livingstonestraat 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Livingstonestraat 43 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bentveld-Bultserve in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Livingstonestraat 43 in Bentveld-Bultserve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.