Streetview Noord Esmarkerrondweg 65 Enschede

Noord Esmarkerrondweg 65, 7531 HB Enschede

263 m² Bouwjaar 1953 Label G

Noord Esmarkerrondweg 65 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 2045 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
2045 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Noord Esmarkerrondweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noord Esmarkerrondweg 65

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

995 Inwoners
420 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Stokhorst
98% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Noord Esmarkerrondweg 65

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Noord Esmarkerrondweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Noord Esmarkerrondweg 65?

De gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Dat komt neer op circa €2.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noord Esmarkerrondweg 65 zich tot de wijk Stokhorst?

Noord Esmarkerrondweg 65 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Stokhorst. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noord Esmarkerrondweg 65?

Noord Esmarkerrondweg 65 is een woonhuis in Stokhorst, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noord Esmarkerrondweg 65 vergeleken met de buurt?

Noord Esmarkerrondweg 65 heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2045 m². In Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noord Esmarkerrondweg 65 en wat betekent dat?

Noord Esmarkerrondweg 65 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-03-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stokhorst?

De wijk Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhorst?

Vanuit Noord Esmarkerrondweg 65 in Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stokhorst?