Vrijstaande woning Stokhorstlaan 83 Enschede

Stokhorstlaan 83, 7531 JE Enschede

261 m² Bouwjaar 1933 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Stokhorstlaan 83 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m², een perceel van 1232 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
261 m²
Perceeloppervlakte
1232 m²
Inhoud
1166 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.050.000 tot €1.300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stokhorstlaan 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stokhorstlaan 83

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
245.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.38 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

995 Inwoners
420 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Stokhorst
98% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stokhorstlaan 83

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Stokhorstlaan 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Stokhorstlaan 83?

De prijsindicatie voor Stokhorstlaan 83 ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Dat komt neer op circa €2.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stokhorstlaan 83 zich tot de wijk Stokhorst?

Stokhorstlaan 83 is een vrijstaande woning van 261 m² in de wijk Stokhorst. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stokhorstlaan 83?

Stokhorstlaan 83 is een vrijstaande woning in Stokhorst, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stokhorstlaan 83 vergeleken met de buurt?

Stokhorstlaan 83 heeft 261 m² woonoppervlakte en 1166 m³ inhoud. Het perceel is 1232 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stokhorstlaan 83 en wat betekent dat?

Stokhorstlaan 83 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 62.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stokhorstlaan 83?

Stokhorstlaan 83 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stokhorst?

De wijk Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhorst?

Vanuit Stokhorstlaan 83 in Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.