Streetview Dahliastraat 171 Enschede

Dahliastraat 171, 7531 DK Enschede

128 m² Bouwjaar 1950

Dahliastraat 171 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 462 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
462 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dahliastraat 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Schreurserve
40% Koopwoningen
5.292 Inwoners per km²

Locatie van Dahliastraat 171

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Dahliastraat 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Dahliastraat 171?

De gemiddelde woningwaarde in Schreurserve is €240.000. Dat komt neer op circa €1.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dahliastraat 171 zich tot de wijk Schreurserve?

Dahliastraat 171 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Schreurserve. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dahliastraat 171?

Dahliastraat 171 is een woonhuis in Schreurserve, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dahliastraat 171 vergeleken met de buurt?

Dahliastraat 171 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 462 m². In Schreurserve ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schreurserve?

De wijk Schreurserve in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schreurserve?

Vanuit Dahliastraat 171 in Schreurserve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schreurserve?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dahliastraat 171: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schreurserve?

Recreatie nabij Schreurserve: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dahliastraat 171?