Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Dahliastraat 48 Enschede

Dahliastraat 48, 7531 DM Enschede

102 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Dahliastraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 123 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dahliastraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dahliastraat 48

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.9%
CO₂-emissie
40.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3420 Inwoners
1635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1651 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Park Stokhorst
75% Koopwoningen
5.552 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dahliastraat 48

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Dahliastraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Dahliastraat 48?

De prijsindicatie voor Dahliastraat 48 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €2.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dahliastraat 48 zich tot de wijk Park Stokhorst?

Dahliastraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 102 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dahliastraat 48?

Dahliastraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Park Stokhorst, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dahliastraat 48 vergeleken met de buurt?

Dahliastraat 48 heeft 102 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dahliastraat 48 en wat betekent dat?

Dahliastraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dahliastraat 48?

Dahliastraat 48 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Park Stokhorst?

De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Stokhorst?

Vanuit Dahliastraat 48 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.