Streetview Lonneker Molenweg 71 Enschede

Lonneker Molenweg 71, 7525 PB Enschede

171 m² Bouwjaar 1953 Label A

Lonneker Molenweg 71 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 773 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
773 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lonneker Molenweg 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lonneker Molenweg 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
158.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.7%
CO₂-emissie
29.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1920 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Dorp Lonneker
82% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Locatie van Lonneker Molenweg 71

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Lonneker Molenweg 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonneker Molenweg 71?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Dat komt neer op circa €2.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonneker Molenweg 71 zich tot de wijk Dorp Lonneker?

Lonneker Molenweg 71 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Dorp Lonneker. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonneker Molenweg 71?

Lonneker Molenweg 71 is een woonhuis in Dorp Lonneker, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lonneker Molenweg 71 vergeleken met de buurt?

Lonneker Molenweg 71 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 773 m². In Dorp Lonneker ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lonneker Molenweg 71 en wat betekent dat?

Lonneker Molenweg 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Lonneker?

De wijk Dorp Lonneker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Vanuit Lonneker Molenweg 71 in Dorp Lonneker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?