2-onder-1-kapwoning Lonneker Molenweg 62 Enschede

Lonneker Molenweg 62, 7525 PC Enschede

161 m² Bouwjaar 1901 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Lonneker Molenweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 2045 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
2045 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lonneker Molenweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lonneker Molenweg 62

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1920 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Dorp Lonneker
82% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lonneker Molenweg 62

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Lonneker Molenweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonneker Molenweg 62?

De prijsindicatie voor Lonneker Molenweg 62 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Dat komt neer op circa €2.609 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonneker Molenweg 62 zich tot de wijk Dorp Lonneker?

Lonneker Molenweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Dorp Lonneker. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonneker Molenweg 62?

Lonneker Molenweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in Dorp Lonneker, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lonneker Molenweg 62 vergeleken met de buurt?

Lonneker Molenweg 62 heeft 161 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 2045 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Dorp Lonneker ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lonneker Molenweg 62 en wat betekent dat?

Lonneker Molenweg 62 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lonneker Molenweg 62?

Lonneker Molenweg 62 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Lonneker?

De wijk Dorp Lonneker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Vanuit Lonneker Molenweg 62 in Dorp Lonneker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lonneker Molenweg 62: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp Lonneker?

Recreatie nabij Dorp Lonneker: restaurant (0.4 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Lonneker Molenweg 62?

Lonneker Molenweg 62 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €680.000 tot €780.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Lonneker Molenweg 62?

Een woningrapport voor Lonneker Molenweg 62 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Lonneker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1901, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen