Eengezinswoning, geschakelde woning Bernard ter Haarstraat 27 Enschede

Bernard ter Haarstraat 27, 7523 AW Enschede

78 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bernard ter Haarstraat 27 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Enschede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bernard ter Haarstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernard ter Haarstraat 27

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
31.91 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bernard ter Haarstraat 27

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bernard ter Haarstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernard ter Haarstraat 27?

De prijsindicatie voor Bernard ter Haarstraat 27 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €4.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernard ter Haarstraat 27 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Bernard ter Haarstraat 27 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 78 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernard ter Haarstraat 27?

Bernard ter Haarstraat 27 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bernard ter Haarstraat 27 vergeleken met de buurt?

Bernard ter Haarstraat 27 heeft 78 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernard ter Haarstraat 27 en wat betekent dat?

Bernard ter Haarstraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-02-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bernard ter Haarstraat 27?

Bernard ter Haarstraat 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?