Streetview Oldenzaalsestraat 283 Enschede

Oldenzaalsestraat 283, 7523 AD Enschede

136 m² Bouwjaar 1926 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Oldenzaalsestraat 283 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 313 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
appartement
Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
169 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oldenzaalsestraat 283

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldenzaalsestraat 283

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.7%
CO₂-emissie
37.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Locatie van Oldenzaalsestraat 283

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oldenzaalsestraat 283

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenzaalsestraat 283?

De prijsindicatie voor Oldenzaalsestraat 283 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €2.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenzaalsestraat 283 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Oldenzaalsestraat 283 is een appartement van 136 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenzaalsestraat 283?

Oldenzaalsestraat 283 is een appartement in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oldenzaalsestraat 283 vergeleken met de buurt?

Oldenzaalsestraat 283 heeft 136 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldenzaalsestraat 283 en wat betekent dat?

Oldenzaalsestraat 283 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldenzaalsestraat 283?

Oldenzaalsestraat 283 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Oldenzaalsestraat 283 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oldenzaalsestraat 283: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roombeek-Roomveldje?

Recreatie nabij Roombeek-Roomveldje: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Oldenzaalsestraat 283?

De prijsindicatie ligt rond €320.000 tot €370.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Oldenzaalsestraat 283?

Een woningrapport voor Oldenzaalsestraat 283 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Roombeek-Roomveldje. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1926, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen