Streetview Oldenzaalsestraat 203 Enschede

Oldenzaalsestraat 203, 7523 AB Enschede

197 m² Bouwjaar 1915

Oldenzaalsestraat 203 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 326 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
326 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oldenzaalsestraat 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Locatie van Oldenzaalsestraat 203

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oldenzaalsestraat 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenzaalsestraat 203?

De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €1.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenzaalsestraat 203 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Oldenzaalsestraat 203 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenzaalsestraat 203?

Oldenzaalsestraat 203 is een woonhuis in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oldenzaalsestraat 203 vergeleken met de buurt?

Oldenzaalsestraat 203 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 326 m². In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Oldenzaalsestraat 203 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oldenzaalsestraat 203: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roombeek-Roomveldje?