Streetview Drienerbrakenweg 38 Enschede

Drienerbrakenweg 38, 7522 PD Enschede

190 m² Bouwjaar 1987 7 kamers Label C

Drienerbrakenweg 38 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 4915 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €148.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
4915 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drienerbrakenweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drienerbrakenweg 38

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Enschede

3130 Inwoners
2830 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
1605 Woningvoorraad
€148.000 Gem. woningwaarde Drienerveld-U.T.
7% Koopwoningen
1.164 Inwoners per km²

Locatie van Drienerbrakenweg 38

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Drienerbrakenweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Drienerbrakenweg 38?

De prijsindicatie voor Drienerbrakenweg 38 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Drienerveld-U.T. is €148.000. Dat komt neer op circa €779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drienerbrakenweg 38 zich tot de wijk Drienerveld-U.T.?

Drienerbrakenweg 38 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Drienerveld-U.T.. De buurt telt 1.605 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.164 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drienerbrakenweg 38?

Drienerbrakenweg 38 is een woonhuis in Drienerveld-U.T., gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drienerbrakenweg 38 vergeleken met de buurt?

Drienerbrakenweg 38 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4915 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Drienerveld-U.T. ligt de gemiddelde woningwaarde op €148.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drienerbrakenweg 38 en wat betekent dat?

Drienerbrakenweg 38 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Drienerbrakenweg 38?

Drienerbrakenweg 38 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Drienerveld-U.T.?

De wijk Drienerveld-U.T. in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €148.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drienerveld-U.T.?

Vanuit Drienerbrakenweg 38 in Drienerveld-U.T. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.