Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vrouwenmantelstraat 22 Enschede

Vrouwenmantelstraat 22, 7514 XV Enschede

154 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Vrouwenmantelstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 268 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
634 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vrouwenmantelstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwenmantelstraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
23.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (79.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1120 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde De Laares
52% Koopwoningen
8.180 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrouwenmantelstraat 22

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Vrouwenmantelstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwenmantelstraat 22?

De prijsindicatie voor Vrouwenmantelstraat 22 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in De Laares is €361.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwenmantelstraat 22 zich tot de wijk De Laares?

Vrouwenmantelstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk De Laares. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.180 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwenmantelstraat 22?

Vrouwenmantelstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Laares, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vrouwenmantelstraat 22 vergeleken met de buurt?

Vrouwenmantelstraat 22 heeft 154 m² woonoppervlakte en 634 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Laares ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwenmantelstraat 22 en wat betekent dat?

Vrouwenmantelstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrouwenmantelstraat 22?

Vrouwenmantelstraat 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laares?

De wijk De Laares in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laares?

Vanuit Vrouwenmantelstraat 22 in De Laares bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Laares?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vrouwenmantelstraat 22: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Laares?

Recreatie nabij De Laares: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vrouwenmantelstraat 22?

Vrouwenmantelstraat 22 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €600.000 tot €700.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Laares is €361.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vrouwenmantelstraat 22?

Een woningrapport voor Vrouwenmantelstraat 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Laares. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen