2-onder-1-kapwoning Papaverstraat 16 Enschede

Papaverstraat 16, 7514 XG Enschede

129 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Papaverstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Papaverstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papaverstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.79
CO₂-emissie
2808.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Woningborg Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1120 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde De Laares
52% Koopwoningen
8.180 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Papaverstraat 16

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Papaverstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverstraat 16?

De prijsindicatie voor Papaverstraat 16 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in De Laares is €361.000. Dat komt neer op circa €2.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverstraat 16 zich tot de wijk De Laares?

Papaverstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk De Laares. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.180 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverstraat 16?

Papaverstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in De Laares, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Papaverstraat 16 vergeleken met de buurt?

Papaverstraat 16 heeft 129 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Laares ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papaverstraat 16 en wat betekent dat?

Papaverstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2808.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Papaverstraat 16?

Papaverstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laares?

De wijk De Laares in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laares?

Vanuit Papaverstraat 16 in De Laares bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Laares?

Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverstraat 16: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Laares?

Recreatie nabij De Laares: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Papaverstraat 16?

Papaverstraat 16 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €540.000 tot €640.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Laares is €361.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Papaverstraat 16?

Een woningrapport voor Papaverstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Laares. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen