Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 721 m²
Willehadshof 25 is een woonhuis in Emmer-Compascuum, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 721 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willehadshof 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
11.2 kmSnelweg oprit
5.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
11.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
12.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Emmer-Compascuum-Centrum is €208.000. Dat komt neer op circa €1.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillehadshof 25 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Emmer-Compascuum-Centrum. De buurt telt 2.267 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.775 inwoners per km².
Willehadshof 25 is een woonhuis in Emmer-Compascuum-Centrum, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Willehadshof 25 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 721 m². In Emmer-Compascuum-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Emmer-Compascuum-Centrum in Emmer-Compascuum (Drenthe) kenmerkt zich door 4.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Willehadshof 25 in Emmer-Compascuum-Centrum bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 5.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willehadshof 25: ziekenhuis op 11.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 9 km.
Recreatie nabij Emmer-Compascuum-Centrum: restaurant (0.7 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Willehadshof 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Emmer-Compascuum-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.