Vrijstaande woning Willehadshof 3 Emmer-Compascuum

Willehadshof 3, 7881 LH Emmer-Compascuum

175 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Willehadshof 3 is een vrijstaande woning in Emmer-Compascuum, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 585 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
585 m²
Inhoud
718 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willehadshof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willehadshof 3

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmer-Compascuum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Emmer-Compascuum

4825 Inwoners
2240 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2267 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Emmer-Compascuum-Centrum
60% Koopwoningen
1.775 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willehadshof 3

Vergelijkbare woningen in Emmer-Compascuum

Veelgestelde vragen over Willehadshof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Willehadshof 3?

De prijsindicatie voor Willehadshof 3 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmer-Compascuum-Centrum is €208.000. Dat komt neer op circa €1.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willehadshof 3 zich tot de wijk Emmer-Compascuum-Centrum?

Willehadshof 3 is een vrijstaande woning van 175 m² in de wijk Emmer-Compascuum-Centrum. De buurt telt 2.267 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willehadshof 3?

Willehadshof 3 is een vrijstaande woning in Emmer-Compascuum-Centrum, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willehadshof 3 vergeleken met de buurt?

Willehadshof 3 heeft 175 m² woonoppervlakte en 718 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Emmer-Compascuum-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willehadshof 3 en wat betekent dat?

Willehadshof 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willehadshof 3?

Willehadshof 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Emmer-Compascuum-Centrum?

De wijk Emmer-Compascuum-Centrum in Emmer-Compascuum (Drenthe) kenmerkt zich door 4.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmer-Compascuum-Centrum?