Streetview Vuurvlinder 34 Emmen

Vuurvlinder 34, 7826 GB Emmen

164 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Vuurvlinder 34 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 445 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
445 m²
Inhoud
696 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vuurvlinder 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vuurvlinder 34

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Emmen

3020 Inwoners
1235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Barger-Oosterveld
81% Koopwoningen
1.568 Inwoners per km²

Locatie van Vuurvlinder 34

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Vuurvlinder 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Vuurvlinder 34?

De gemiddelde woningwaarde in Barger-Oosterveld is €302.000. Dat komt neer op circa €1.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vuurvlinder 34 zich tot de wijk Barger-Oosterveld?

Vuurvlinder 34 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Barger-Oosterveld. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vuurvlinder 34?

Vuurvlinder 34 is een woonhuis in Barger-Oosterveld, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vuurvlinder 34 vergeleken met de buurt?

Vuurvlinder 34 heeft 164 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Het perceel is 445 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Barger-Oosterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vuurvlinder 34 en wat betekent dat?

Vuurvlinder 34 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vuurvlinder 34?

Vuurvlinder 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Barger-Oosterveld?

De wijk Barger-Oosterveld in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barger-Oosterveld?

Vanuit Vuurvlinder 34 in Barger-Oosterveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.