Eengezinswoning, vrijstaande woning Sint Gerardusstraat 236 Emmen

Sint Gerardusstraat 236, 7826 CL Emmen

107 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Sint Gerardusstraat 236 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Emmen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 3415 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
3415 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sint Gerardusstraat 236

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Gerardusstraat 236

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.6 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Emmen

3020 Inwoners
1235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Barger-Oosterveld
81% Koopwoningen
1.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Gerardusstraat 236

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Sint Gerardusstraat 236

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Gerardusstraat 236?

De prijsindicatie voor Sint Gerardusstraat 236 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Barger-Oosterveld is €302.000. Dat komt neer op circa €2.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Gerardusstraat 236 zich tot de wijk Barger-Oosterveld?

Sint Gerardusstraat 236 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 107 m² in de wijk Barger-Oosterveld. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Gerardusstraat 236?

Sint Gerardusstraat 236 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Barger-Oosterveld, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Gerardusstraat 236 vergeleken met de buurt?

Sint Gerardusstraat 236 heeft 107 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 3415 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Barger-Oosterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Gerardusstraat 236 en wat betekent dat?

Sint Gerardusstraat 236 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Gerardusstraat 236?

Sint Gerardusstraat 236 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Barger-Oosterveld?

De wijk Barger-Oosterveld in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barger-Oosterveld?