Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Lange Wijden 70 Elburg

Lange Wijden 70, 8081 VV Elburg

157 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Lange Wijden 70 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Elburg, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 248 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lange Wijden 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Wijden 70

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Elburg

1805 Inwoners
680 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Oostendorp
73% Koopwoningen
2.434 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Wijden 70

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Lange Wijden 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Wijden 70?

De prijsindicatie voor Lange Wijden 70 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostendorp is €361.000. Dat komt neer op circa €2.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Wijden 70 zich tot de wijk Oostendorp?

Lange Wijden 70 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 157 m² in de wijk Oostendorp. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Wijden 70?

Lange Wijden 70 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oostendorp, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Wijden 70 vergeleken met de buurt?

Lange Wijden 70 heeft 157 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Wijden 70 en wat betekent dat?

Lange Wijden 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Wijden 70?

Lange Wijden 70 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 90 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostendorp?

De wijk Oostendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendorp?

Vanuit Lange Wijden 70 in Oostendorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.