Eengezinswoning, vrijstaande woning Zuiderzeestraatweg Oost 59 Elburg

Zuiderzeestraatweg Oost 59, 8081 LB Elburg

125 m² Bouwjaar 1909 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Zuiderzeestraatweg Oost 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Elburg, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 626 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
626 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeestraatweg Oost 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderzeestraatweg Oost 59

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.1%
CO₂-emissie
30.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Elburg

1805 Inwoners
680 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Oostendorp
73% Koopwoningen
2.434 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuiderzeestraatweg Oost 59

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Zuiderzeestraatweg Oost 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderzeestraatweg Oost 59?

De prijsindicatie voor Zuiderzeestraatweg Oost 59 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostendorp is €361.000. Dat komt neer op circa €2.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderzeestraatweg Oost 59 zich tot de wijk Oostendorp?

Zuiderzeestraatweg Oost 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 125 m² in de wijk Oostendorp. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.434 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderzeestraatweg Oost 59?

Zuiderzeestraatweg Oost 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oostendorp, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuiderzeestraatweg Oost 59 vergeleken met de buurt?

Zuiderzeestraatweg Oost 59 heeft 125 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 626 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oostendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderzeestraatweg Oost 59 en wat betekent dat?

Zuiderzeestraatweg Oost 59 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderzeestraatweg Oost 59?

Zuiderzeestraatweg Oost 59 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostendorp?

De wijk Oostendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.