Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 887 m²
- Inhoud
- 1356 m³
- Kamers
- 7
Aalsterweg 303 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m², een perceel van 887 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aalsterweg 303
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Aalsterweg 303 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €2.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAalsterweg 303 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².
Aalsterweg 303 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Aalsterweg 303 heeft 272 m² woonoppervlakte en 1356 m³ inhoud. Het perceel is 887 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aalsterweg 303 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Aalsterweg 303 heeft 7 kamers.
De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Aalsterweg 303 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aalsterweg 303: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.