Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 424 m²
Semmelweislaan 2 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 424 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Semmelweislaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Semmelweislaan 2 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €4.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSemmelweislaan 2 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².
Semmelweislaan 2 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Semmelweislaan 2 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 424 m². In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Semmelweislaan 2 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Semmelweislaan 2: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Eikenburg: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €500.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.