Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 770 m²
Speckenlaan 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en een perceel van 770 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €850.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Speckenlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Roosten is €850.000. Dat komt neer op circa €2.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpeckenlaan 10 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Roosten. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 827 inwoners per km².
Speckenlaan 10 is een woonhuis in Roosten, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Speckenlaan 10 heeft 290 m² woonoppervlakte. Het perceel is 770 m². In Roosten ligt de gemiddelde woningwaarde op €850.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Roosten in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €850.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Speckenlaan 10 in Roosten bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Speckenlaan 10: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Roosten: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Speckenlaan 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Roosten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.